בין עבודותיו:

 

עבד עם: יהודית רביץ, גידי גוב, ירמי קפלן, עילי בוטנר וילדי החוץ, שם טוב לוי, אפרים שמיר, שלמה יידוב, מרגלית צנעני, יגאל בשן, דנה ברגר, אמיר דדון, גורי אלפי, אפרת גוש, חמי רודנר, אברהם פריד, שרית חדד, "לולה", תזמורת הסינפונייטה באר שבע, התזמורת הסימפונית אשדוד, תזמורת הקאמרטה ירושליים, התזמורת הסימפונית חיפה, התזמורת האנדלוסית אשדוד ועוד רבים אחרים.

 

משנת 2007 מלווה את המוזיקאי אלון אולארצ'יק בהופעותיו ובשנת 2011 הפיק את תקליטו "אולארצ'יק סטייל". בין היתר הופיע עימו בפסטיבל הגא'ז הבינלאומי בפולין, בפסטיבל הג'אז הבינלאומי באוזבקיסטן ובפסטיבל הג'אז באילת. בשנת  2014 יצא אלבום נוסף המשותף לו ולאולארצ'יק - "יום אחד", שזכה להשמעות רבות בתחנות הרדיו ולביקורות נלהבות. באלבום זה כתבו השניים את השירים במשותף, ואדר עיבד והפיק מוזיקלית.

 

בשנת 2008 הפיק לזמר דוד ד'אור את אלבומו הבינלאומי  "VOICE OF LOVE", שזכה למעמד של אלבום פלטינה, והפיק מוזיקלית וניגן בסיבובי ההופעות שליוו את צאת האלבום שנערכו בארה"ב, אוסטרליה, ניו זילנד, פולין, האיים הקנריים, טיוואן, תאילנד, הונג קונג, אנגליה, ספרד, קנדה, דרום קוריאה, טורקיה, הונגריה, יפן וסינגפור.

 

הפיק מוזיקלית את המופע של מיקי גבע.

הפיק מוזיקלית את המופע של אבי גרייניק "מחתרת של איש".

הפיק מוזיקלית את המופע "נשים שרות מקרטני" בו השתתפו ריקי גל, יעל דלקבאום, דנה עדיני, דנה ברגר, דניאלה ספקטור, מיקה קרני וסיון טלמור.

 

הלחין והפיק את המוזיקה לתוכניות הטלוויזיה: "הבלוק" (ערוץ 10), "קרב סכינים" (ערוץ 10), "צחוק מעבודה" (רשת), "המשמר האזרחי" (ערוץ 10), "אליפות המסעדות" (ערוץ 10), "פיני הגדול" (ביפ), "פפראצי" (YES), "השועלים" (YES), "הקרמבויז" (ניקולודאון), "מעצר בית" (קשת), "אוכל רחוב מסביב לעולם" (YES) "מופע הקלונוע של זאב רווח" (YES).

 

ניגן בתוכניות הטלויזיה: "רוקדים עם כוכבים", "דן שילון מארח", "הלילה עם ליאור שליין", "מצב האומה", "הראשון בבידור", "היום בלילה עם גורי אלפי", "שישי עם טל ברמן" ועוד.

 

הפיק מוזיקלית את הפרוייקט "קולו של הלב" - חידושים לשירי לאה גולדברג.

 

בתיאטרון: ניגן בהצגת הילדים "צליל משותף", (תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער), במחזמר "לילה לא שקט" על פי שיריו של שלמה ארצי (הקאמרי), בהצגה "שחק אותה סם" (תיאטרון באר שבע), בהצגה "סוביניר" (תיאטרון באר שבע), עיבד וניהל מוזיקלית את ההצגה "איפיגניה" (תיאטרון באר שבע), עיבד וניהל מוזיקלית את ההצגה "אלקטרה" (הקאמרי) ניהל מוזיקלית את המחזמר "הרפתקה בטלוויזיה" מאת דרור קרן ובבימויו (פסטיבל "צלילי ילדות", חולון).

הלחין את המוזיקה להצגות: "מלחמה" (סטודיו יורם לוינשטיין), "על האש" (הקאמרי), "כבוד אבוד" (הקאמרי), "פרק ב'" (תיאטרון באר שבע), "חתונת הדמים" (תיאטרון באר שבע).